פתרונות סייבר למערכות בקרה, ביטחון וגילוי אש

ioT/iioT Cyber Security

המעבר למערכות מבוססות IP בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית חושפת את הארגונים השונים לסיכון של מתקפות על רשת התקשורת, התקפות אלו עלולות להגיע מאביזרי IP המותקנים מחוץ למתחם או מאתרים מרוחקים . מדובר במערכות  מבוססות IP  כגון מצלמות אבטחה , אינטרקום , מצלמות LPR , בקרי PLC השולטים על זרימה של חומרים מסוכנים ועוד, כמו כן,  ניתן לראות ניצנים ראשונים של  פרויקטים לעיר חכמה המשלבים בתוכם מערכות ניהול עיר כגון , תאורה, תשתיות מים ,זיהום אויר, שילוט אלקטרוני ומערכות נוספות.לקוחות רבים בוחרים להתמודד עם הבעיה באמצעות התקנה של מערכות אנלוגיות תוך התפשרות על איכות וביצועים או פשוט לקחת את הסיכון ולקוות שלהם זה לא יקרה.

חברת TotalSec הינה מפיץ מורשה של חברת Terafence אשר פיתחה מערכת ייחודית המעניקה הגנה מלאה מפני התקפות אלו . ההגנה פועלת הן כנגד מתקפות מחוץ לאתר עצמו והן מפני מתקפות בין אתרים. 

המערכת יודעת לזהות את המידע הייחודי המועבר מהאמצעים השונים  לדוגמא : וידאו, Modbus ולאפשר מעבר של מידע זה בלבד באופן חד כיווני או דו כיווני בהתאם לרמת האבטחה של הלקוח. כמו כן כל סיסמאות ההתקנים מנוהלות באופן אוטומטי מהמערכת ואינן גלויות.

מערכת Mbsecure להגנת על מערכות בקרה הפועלות בפרוטוקול Modbus.

מערכת Vsecure להגנה על מצלמות אבטחה.

למידע נוסף...  

לתאום פגישה והצגת המערכת ללא כל התחייבות אנא צרו קשר